PHIHONG DSA-0151A-05AE Power AC Adapter 5V 3A 15W PHIHONG5V3A15W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHIHONG5V3A15W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :100g
  • Package:
    1 x PHIHONG5V3A15W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter