LENOVA W510 Power AC Adapter 20V 6.75A 135W LENOVO20V6.75A135W-7.5x5.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO20V6.75A135W-7.5x5.5mm
  • InPut:100-240V~2.0A(2.0A)50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 6.75A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :561g
  • Dimension( L x W x H ):154.40 x 66.90 x 36.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO20V6.75A135W-7.5x5.5mm Laptop AC Adapter