LS LOGIK TVS TELEVISIONS Power AC Adapter 12V 5A 60W LS12V5A60W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS12V5A60W-4PIN
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W