LIPMAN SHF1500200U1BA GEAR4 IPOD DOCKING STATION Power AC Adapter 15V 2A 30W LIPMAN15V2A
Qty.
LIPMAN SHF1500200U1BA GEAR4 IPOD DOCKING STATION Power AC Adapter 15V 2A 30W LIPMAN15V2A30W-5.5x2.5mm
  • Item Name:NewLIPMAN15V2A30W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 0.8A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm