LIFESIZE LIFESIZE PASSPORT Power AC Adapter 19V 1.58A 30W TOSHIBA19V1.58A30W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewTOSHIBA19V1.58A30W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1A(1A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :172g
  • Dimension( L x W x H ):85.10 x 35.60 x 27.10mm
  • Package:
    1 x TOSHIBA19V1.58A30W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter