LENOVA YOGA 3 PRO-1370 Power AC Adapter 20V 2A 40W LENOVO20V2A40W-OEM-EU
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO20V2A40W-OEM-EU
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Weight( Adapter only ) :195g
  • Dimension( L x W x H ):59.8 x 59.8x 28.8mm