*Brand NEW*Applicable to FSP GROUP INC. FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2 output 19.0V 7.89A 15
Qty.
*Brand NEW*Applicable to FSP GROUP INC. FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2 output 19.0V 7.89A 150.0W power adapter
Item Name:
Brand: FSP
Power Adapter Model: FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:19.0V 7.89A 150.0W
Connector:4pin
Features: Overcurrent, Overvoltage, Thermal, Short-Circuit (OCP, OVP, OTP, SCP) Protection
Color: Black
Product Type: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*Applicable to FSP GRO]
  • 3131 Units in Stock
*Brand NEW*Applicable to FSP GROUP INC. FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2 output 19.0V 7.89A 15 Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Applicable to FSP GROUP INC. FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2 output 19.0V 7.89A 15 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Applicable to FSP GROUP INC. FSP150-ABBN3 FSP150-ABAN2 output 19.0V 7.89A 15 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.