LCD DISPLAY CML-190GT Power AC Adapter 12V 3.33A 40W CWT12V3.33A40W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V3.33A40W-2PIN
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Tip Mote: 2 pin
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):115.77 x 53.47 x 31.41mm