DELTA PA1750-4 Power AC Adapter 19V 3.95A 75W DELTA19V3.95A75W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V3.95A75W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 1.3A,50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.95A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :310g
  • Dimension( L x W x H ):119.80 x 51.40 x 28.90mmmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V3.95A75W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter