LE LE-0316B240084 Power AC Adapter 24V 5A 120W CONDOR24V5A120W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewCONDOR24V5A120W-3PIN
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.6A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W