LANIX WA-24Q12FU Power AC Adapter 12V 2A 24W GREATWALL12V2A24W-3.5x1.35mm-US
Qty.
  • Item Name:NewGREATWALL12V2A24W-3.5x1.35mm-US
  • InPut:100-240v~1.0A 50-60Gz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 3.5 x 1.35mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x GREATWALL12V2A24W-3.5x1.35mm-US Laptop AC Adapter