JEUFEL TNUA3202003 Power AC Adapter 32V 2A 64W PHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 143-185VA 1.65A Max
  • Adapter Output Voltage: 32V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 64W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :310g
  • Package:
    1 x PHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [JEUFEL TNUA3202003 Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    JEUFEL TNUA3202003 Power AC Adapter 32V 2A 64W PHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the JEUFEL TNUA3202003 Power AC Adapter 32V 2A 64W PHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the JEUFEL TNUA3202003 Power AC Adapter 32V 2A 64W PHILIPS32V2A64W-5.5x2.1mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.