LITEON 12V 5.83A AC/DC Adapter LITEON12V5.83A70W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON12V5.83A70W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.83A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON12V5.83A70W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter