RAZER RAZER BLADE Z09-0116 Power AC Adapter 19V 7.9A 150W RAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm-O
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm-O
  • InPut:100-240v~1.64A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RAZER19V7.9A150W-5.5x2.5mm-O Laptop AC Adapter