RAZER RC03-0156 Power AC Adapter 19.8V 8.33A 165W RAZER19.8V8.33A165W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19.8V8.33A165W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 19.8V
  • Adapter Output Current: 8.33A
  • Adapter Power: 165W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :425g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RAZER19.8V8.33A165W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter