ZEBRA FSP100-RDB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V4.17A100W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~ 2.8A 50-0Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.17A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :555g
  • Dimension( L x W x H ):146.00 x 74.9 x 38.9mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V4.17A100W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter