ZEBRA FSP100-RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V4.17A100W-2PIN
  • InPut:100-240~2.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.17A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: 2pin Special
  • Weight( Adapter only ) :550g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V4.17A100W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA FSP100-RCB Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA FSP100-RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA FSP100-RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA FSP100-RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.