ZEBRA 12V 2.08A AC/DC Adapter ZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.08A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :140g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA 12V 2.08A AC/DC Adapter Z]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA 12V 2.08A AC/DC Adapter ZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA 12V 2.08A AC/DC Adapter ZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA 12V 2.08A AC/DC Adapter ZEBRA12V2.08A25W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.