Original AC Adapter for Zebra GX420D GX420T GX430T 808101-001 FSP100RDB 9NA1000100 H0000
Qty.
Original AC Adapter for Zebra GX420D GX420T GX430T 808101-001 FSP100RDB 9NA1000100 H00002832 112710 Zebra Technologles Corporation 24V 4.17A Power
  • Item Number:NewZEBRA24V4.17A100W-6.5x3.0mm
  • InPut):100-240V~ 2.8A 50-0Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.17A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :555g
  • Dimension( L x W x H ):146.00 x 74.9 x 38.9mm