ZEBRA QLN320 Power AC Adapter 12V 5A 60W ZEBRA12V5A60W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA12V5A60W-4PIN
  • InPut:100-240V, 1.6A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 4pin