ZEBRA FSP100RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V4.17A100W-2PIN
  • InPut:100-240~2.8A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.17A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: 2pin Special
  • Weight( Adapter only ) :550g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V4.17A100W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ZEBRA FSP100RCB Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA FSP100RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA FSP100RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA FSP100RCB Power AC Adapter 24V 4.17A 100W ZEBRA24V4.17A100W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.