ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) Power AC Adapter 24V 10.6A 254W ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8
Qty.
ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) Power AC Adapter 24V 10.6A 254W ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin
  • Item Name:NewZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin
  • InPut:100-240V 50-60Hz 4.2A (4.2A)
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 10.6A
  • Adapter Power: 254W
  • Adapter Tip Mote: Molex 8 pins
  • Weight( Adapter only ) :1090g
  • Dimension( L x W x H ):199.10 x 98.20 x 45.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) AC Adapter, SAWA-93-10524A AC Adapter,
    • Model:
      [ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) P]
    • 9444 Units in Stock
    ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) Power AC Adapter 24V 10.6A 254W ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) Power AC Adapter 24V 10.6A 254W ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ZEBRA CAN ICES-3 (B)/ NMB-3(B) Power AC Adapter 24V 10.6A 254W ZEBRA24V10.6A254W-Molex-8 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.