JBL MX100 SOUND STATION Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewJBL24V5A120W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz 100-240VA 1.6A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x JBL24V5A120W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    700-0089-002 AC Adapter, KSAS1202400500M2 AC Adapter, MX100 AC Adapter,
    • Model:
      [JBL MX100 SOUND STATION Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    JBL MX100 SOUND STATION Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the JBL MX100 SOUND STATION Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the JBL MX100 SOUND STATION Power AC Adapter 24V 5A 120W JBL24V5A120W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.