LG PA-1650-43 Power AC Adapter 19V 2.53A 48W LG19V2.53A48W-3.0x1.0mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.53A48W-3.0x1.0mm-W
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.53A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V2.53A48W-3.0x1.0mm-W Laptop AC Adapter