INTERMEC 12V 8.3A AC/DC Adapter INTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD
Qty.
  • Item Name:NewINTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 8.3A
  • Adapter Power: 99.6W
  • Adapter Tip Note: Special 4 Hole
  • Weight( Adapter only ) :580g
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 97% ( 100% = Brand New )
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x INTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    21361400196 AC Adapter, 851-064-327 AC Adapter, 9006AE01 AC Adapter,
    • Model:
      [INTERMEC 12V 8.3A AC/DC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    INTERMEC 12V 8.3A AC/DC Adapter INTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the INTERMEC 12V 8.3A AC/DC Adapter INTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the INTERMEC 12V 8.3A AC/DC Adapter INTERMEC12V8.3A99.6W-4HOLE-RD AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.