INTEL INTEL LAPQC71A VAPOR 15 PRO Power AC Adapter 19.5V 11.79A 230W FSP19.5V11.79A230W-
Qty.
INTEL INTEL LAPQC71A VAPOR 15 PRO Power AC Adapter 19.5V 11.79A 230W FSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5mm-B
  • Item Name:NewFSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5mm-B
  • InPut:100-240V~3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.79A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :500g
  • Dimension( L x W x H ):151.40 x 75.60 x 25.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19.5V11.79A230W-5.5x2.5mm-B Laptop AC Adapter