INTEL HSBUB-SDS Power AC Adapter 20V 2A 40W DELTA20V2A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA20V2A40W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA20V2A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter