Genuine LEi 48.0v 1.25A 60W POE Power Supply NU60-F480125-I1 AC Adapter TP H3C
Qty.
  • Item Number:NewLEI48V1.25A60W-5.5x2.1mm
  • InPut):100-240V 50-60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Can be used as 48V 0.83A, 48V 0.6A, 48V 0.52A, 48V 0.3A POE Ac Adapter.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    NU60-F480125-I1 AC Adapter, NU60F480125I1 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    H3c
    UBIQUITY: UBIQUITY US-8-60W.
    • Model:
      [Genuine LEi 48.0v 1.25A 60W POE ]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine LEi 48.0v 1.25A 60W POE Power Supply NU60-F480125-I1 AC Adapter TP H3C Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine LEi 48.0v 1.25A 60W POE Power Supply NU60-F480125-I1 AC Adapter TP H3C adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine LEi 48.0v 1.25A 60W POE Power Supply NU60-F480125-I1 AC Adapter TP H3C AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.