Genuine L.E.I. NU30-4120250-I3 NU30-4120250-13 39838-001-00 AC Adapter 5 for HKC T2000pr
Qty.
  • Item Number:NewLEI12V2.5A30W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~50/60Hz 0.8A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :197g
  • Dimension( L x W x H ):110.10 x 45.60 x 30.70mm