LEI NU90-JS540167-I1 Power AC Adapter 54V 1.67A 90W LEI54V1.67A90W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLEI54V1.67A90W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.67A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This item tip size is 5.5x2.5mm, not 5.5x2.1mm