Lei NUA5-6540277-l1 Power Supply NUA5-61540-141S 54v 2.77A Ac adapter
Qty.
  • Item Number:NewLEI54V2.77A150W-5.5x3.0mm
  • InPut):100-240v~ 50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.77A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
  • Adapter Tip Note: 1 pin in center