IOMEGA ADP644 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin
Qty.
  • Item Name:NewIOMEGA12V1.5A18W-5pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.85A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 5pinmm
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Dimension( L x W x H ):105 x 58.53 x 33.34mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IOMEGA12V1.5A18W-5pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [IOMEGA ADP644 Power AC Adapter 1]
    • 9444 Units in Stock
    IOMEGA ADP644 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the IOMEGA ADP644 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the IOMEGA ADP644 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-5pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.