IOMEGA 80 GB EXTERNAL HDD Power AC Adapter 12V 2A 24W APD12V2A24W-5pin
Qty.
  • Item Name:NewAPD12V2A24W-5pin
  • InPut:100-240Vac 50-60Hz 0.85A Max 50VA-80VA
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Mote: Round with 5pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x APD12V2A24W-5pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    519395216 AC Adapter, DA-30C01 AC Adapter, IEC60950 AC Adapter,
    • Model:
      [IOMEGA 80 GB EXTERNAL HDD Power ]
    • 9444 Units in Stock
    IOMEGA 80 GB EXTERNAL HDD Power AC Adapter 12V 2A 24W APD12V2A24W-5pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the IOMEGA 80 GB EXTERNAL HDD Power AC Adapter 12V 2A 24W APD12V2A24W-5pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the IOMEGA 80 GB EXTERNAL HDD Power AC Adapter 12V 2A 24W APD12V2A24W-5pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.