IOMEGA 689588921 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin
Qty.
  • Item Name:NewIOMEGA12V1.5A18W-4pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.85A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 18W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: Output: 5Vdc 2.5A, 12Vdc 1.5A
  • Weight( Adapter only ) :350g
  • Dimension( L x W x H ):105 x 58.53 x 33.34mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IOMEGA12V1.5A18W-4pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    31426900 AC Adapter, 689588921 AC Adapter, DA-30C03 AC Adapter,
    • Model:
      [IOMEGA 689588921 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    IOMEGA 689588921 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the IOMEGA 689588921 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the IOMEGA 689588921 Power AC Adapter 12V 1.5A 18W IOMEGA12V1.5A18W-4pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.