FSP FSP090-DVCA1 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W FSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Switching
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Switching
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :436g
  • Dimension( L x W x H ):144.90 x 62.45 x 34.66mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:With Switching Button
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V4.74A90W-5.5x2.5mm-Switching Laptop AC Adapter