FSP 040721-11 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V6.32A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~ 2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :545g
  • Dimension( L x W x H ):164.50 x 61.10 x 37.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V6.32A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter