DELTA DPS-65VB LPS Power AC Adapter 12V 5.417A 65W DELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.417A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :310g
  • Package:
    1 x DELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [DELTA DPS-65VB LPS Power AC Adap]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA DPS-65VB LPS Power AC Adapter 12V 5.417A 65W DELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA DPS-65VB LPS Power AC Adapter 12V 5.417A 65W DELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA DPS-65VB LPS Power AC Adapter 12V 5.417A 65W DELTA12V5.41765W-4PIN-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.