LEI AP012-5075XL Power AC Adapter 24V 3A 72W LEI24V3A72W-6.5x4.0mm
Qty.
  • Item Name:NewLEI24V3A72W-6.5x4.0mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz~1.4A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 72W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.0mm
  • Weight( Adapter only ) :275g
  • Dimension( L x W x H ):111 x 51.80 x 32mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible with 24V 2.5A, 24V 2A, 24V 1.5A.....
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LEI24V3A72W-6.5x4.0mm Laptop AC Adapter