EPSON EA11003A-120 Power AC Adapter 12V 7.5A 90W EPSON12V7.5A-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewEPSON12V7.5A-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):154.30 x 66.88 x 38.11mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EPSON12V7.5A-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter