EPSON M129H Power AC Adapter 24V 2.5A 60W LS24V2.5A60W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS24V2.5A60W-3PIN
  • InPut:100-240V~,50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :331g
  • Dimension( L x W x H ):102.60 x 63.70 x 32.10mm