EPSON M159A Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins
Qty.
  • Item Name:NewEPSON24V2.1A50W-3Pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.3A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :400g
  • Package:
    1 x EPSON24V2.1A50W-3Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [EPSON M159A Power AC Adapter 24V]
    • 9444 Units in Stock
    EPSON M159A Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the EPSON M159A Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the EPSON M159A Power AC Adapter 24V 2.1A 50W EPSON24V2.1A50W-3Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.