EPSON L410 L-500V Power AC Adapter 3.4V 2.5A 8.5W EPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewEPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 0.3A 14W
  • Adapter Output Voltage: 3.4V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 8.5W
  • Adapter Plug Size: 4.0x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :211g
  • Dimension( L x W x H ):102.90 x 42.90 x 32.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [EPSON L410 L-500V Power AC Adapt]
    • 9444 Units in Stock
    EPSON L410 L-500V Power AC Adapter 3.4V 2.5A 8.5W EPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the EPSON L410 L-500V Power AC Adapter 3.4V 2.5A 8.5W EPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the EPSON L410 L-500V Power AC Adapter 3.4V 2.5A 8.5W EPSON3.4V2.5A8.5W-4.8x1.7mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.