EDAC 43121101050 Power AC Adapter 24V 5A 120W EDAC24V5A120W-2PIN
Qty.
  • Item Name:NewEDAC24V5A120W-2PIN
  • InPut:100-240v~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Molex 2 Pins
  • Weight( Adapter only ) :360g
  • Dimension( L x W x H ):136.70 x 58.80 x 34.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EDAC24V5A120W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    43121101050 AC Adapter, EA11011M-240 AC Adapter,
    • Model:
      [EDAC 43121101050 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    EDAC 43121101050 Power AC Adapter 24V 5A 120W EDAC24V5A120W-2PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the EDAC 43121101050 Power AC Adapter 24V 5A 120W EDAC24V5A120W-2PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the EDAC 43121101050 Power AC Adapter 24V 5A 120W EDAC24V5A120W-2PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.