*Brand NEW*High Quality FSP 19V 7.89A 4-Pin Power Adapter FSP150-AAA ABAN2 150W Charger
Qty.
*Brand NEW*High Quality FSP 19V 7.89A 4-Pin Power Adapter FSP150-AAA ABAN2 150W Charger FSP 19V 7.89A four-pin power adapter FSP150-AAA ABAN2 DC 19V150W charger Power Supply
Brand New FSP Power Adapter
Model: FSP150-AAA ABAN2
Output: 19V DC 7.89A
Total Power: 150W
Connector: 4-Pin Plug
Input: 100-240V AC 50/60Hz
Over Voltage / Over Current Protection
Short Circuit & Overheat Protection
Stable & Strong Power Output
Fully Tested Excellent Quality
Perfect Replacement / Spare PSU
Package Includes: 1x Power Adapter
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*High Quality FSP 19V]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*High Quality FSP 19V 7.89A 4-Pin Power Adapter FSP150-AAA ABAN2 150W Charger Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*High Quality FSP 19V 7.89A 4-Pin Power Adapter FSP150-AAA ABAN2 150W Charger adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*High Quality FSP 19V 7.89A 4-Pin Power Adapter FSP150-AAA ABAN2 150W Charger AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.