*Brand NEW*High Quality Fullhan FSP150-ABBN2 19V Industrial Power Charger Power Supply
Qty.
Brand New FSP Original Power Adapter
Model: FSP150-ABBN2
Input: 100-240V 50/60Hz Worldwide Voltage
DC Output: 19V 7.89A (150W Max)
Center Positive Polarity
Desktop Switching Power Design
FCC RoHS International Safety Approved
OVP/OCP/SCP Full Protection System
Stable Low Noise & Low Ripple Output
Long Durability For Continuous Work
100% Fully Tested & Burned In
Perfect OEM Replacement PSU
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*High Quality Fullhan]
  • 2311 Units in Stock
*Brand NEW*High Quality Fullhan FSP150-ABBN2 19V Industrial Power Charger Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*High Quality Fullhan FSP150-ABBN2 19V Industrial Power Charger Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*High Quality Fullhan FSP150-ABBN2 19V Industrial Power Charger Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.