*Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cabl
Qty.
*Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cable
Item Name:
Brand:Fujia
Power Adapter Model: FJ-GN20651204500
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz (Universal Voltage Input)
Output Voltage:12.0V 4.5A 54W
Connectivity:5.5*2.1mm
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round]
  • 1311 Units in Stock
*Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cabl Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cabl adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12.0V 4.5A 54W round hole 5.5*2.1mm Fujia FJ-GN20651204500 power adapter cabl AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.