*Brand NEW*12.0V 2.5A 30.0W ULLPOWER COSW30A-120-2500II power adapter
Qty.
Item Name:
Brand: ULLPOWER
Power Adapter Model:COSW30A-120-2500II
Input Voltage: 100-240V 50/60Hz
Output Voltage:112.0V 2.5A
Connectivity:5.5*2.1mm
Authenticity: Genuine
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*12.0V 2.5A 30.0W ULLP]
  • 1211 Units in Stock
*Brand NEW*12.0V 2.5A 30.0W ULLPOWER COSW30A-120-2500II power adapter Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*12.0V 2.5A 30.0W ULLPOWER COSW30A-120-2500II power adapter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*12.0V 2.5A 30.0W ULLPOWER COSW30A-120-2500II power adapter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.