*Brand NEW* High Quality 19V 7.89A 4-Pin Adapter FSP150-ABAN1 ABAN2 150W Heovose smart c
Qty.
*Brand NEW* High Quality 19V 7.89A 4-Pin Adapter FSP150-ABAN1 ABAN2 150W Heovose smart computer all-in-one power adapter 150W 19V7.89A four-pin 4-hole PC24H51D3 Power Supply
Brand New 19V 7.89A Power Adapter
For FSP150-ABAN1 / FSP150-ABAN2
Output: 19V DC 7.89A
Power: 150W
Connector: 4-Pin Round Plug
Input: 100-240V AC 50/60Hz
Over Voltage & Over Current Protection
Short Circuit & Overheat Protection
Stable & High Efficiency
Fully Tested Excellent Condition
Perfect Replacement Power Supply
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU Power Cable Free fit your country
Condition NEW New 1 Year Warranty 30-Days Money Back!
Fast Shipping Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW* High Quality 19V 7.8]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW* High Quality 19V 7.89A 4-Pin Adapter FSP150-ABAN1 ABAN2 150W Heovose smart c Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW* High Quality 19V 7.89A 4-Pin Adapter FSP150-ABAN1 ABAN2 150W Heovose smart c adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW* High Quality 19V 7.89A 4-Pin Adapter FSP150-ABAN1 ABAN2 150W Heovose smart c AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.