DELTA EADP-10AB A Power AC Adapter 5V 2A 10W DELTA5V2A10W-4.8X1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA5V2A10W-4.8X1.7mm
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Plug Size: 4.8x1.7mm