DELTA F8 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W DELTA19V4.74A90W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V4.74A90W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A(1.5A) 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :360g
  • Dimension( L x W x H ):132.90 x 57.80 x 30.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V4.74A90W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter